GLZS START WARLUBIE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Tabela ligowa

III liga » kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 146
ogółem: 1 339 160

statystyki szczegółowe

Kontakty

B Klasa

 

B Klasa, Grupa II Bydgoszcz

Drużyna Sokoła Lubiewo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 

 Kolejka 1 - 25-26 sierpnia 
 Pauza: Sparta II Przysiersk, Fala Świekatowo. 

 

Gwiazda Bukowiec 6-5 Wisła Gruczno 26 sierpnia, 15:00
Sokół Lubiewo 0-5 Tęcza Wiąg 26 sierpnia, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-4 Czarni Lniano 26 sierpnia, 14:00
Start II Warlubie 0-4 Korona Drzycim 26 sierpnia, 17:00

 

 

 

 Kolejka 2 - 1-2 września 
 Pauza: Gwiazda Bukowiec, Start II Warlubie. 
 
Wisła Gruczno 0-5 Korona Drzycim 2 września, 16:30
Czarni Lniano 0-1 Fala Świekatowo 1 września, 17:00
Tęcza Wiąg 5-2 Sokół Nowy Dwór 2 września, 15:30
Sparta II Przysiersk 5-5 Sokół Lubiewo 2 września, 12:00

 

 

 

 

 

 Kolejka 3 - 8-9 września
 Pauza: Wisła Gruczno, Korona Drzycim.

 

 

Sokół Lubiewo 0-2 Gwiazda Bukowiec 9 września, 14:00
Sokół Nowy Dwór 4-1 Sparta II Przysiersk 9 września, 14:00
Fala Świekatowo 1-1 Tęcza Wiąg 9 września, 15:00
Start II Warlubie 1-4 Czarni Lniano 9 września, 17:00

 

 

 

 

 

 Kolejka 4 - 15-16 września
 Pauza: Wisła Gruczno, Sokół Lubiewo.

 

 

Czarni Lniano 1-3 Korona Drzycim 16 września, 16:00
Tęcza Wiąg 2-0 Start II Warlubie 16 września, 14:00
Sparta II Przysiersk 0-3 Fala Świekatowo 16 września, 12:00
Gwiazda Bukowiec 3-1 Sokół Nowy Dwór 16 września, 15:00

 

 

 

 

 

 Kolejka 5 - 22-23 września
 Pauza: Czarni Lniano, Sokół Nowy Dwór.

 

 

Sokół Lubiewo 0-3 Wisła Gruczno 23 września, 14:00
Fala Świekatowo 2-2 Gwiazda Bukowiec 23 września, 15:00
Start II Warlubie 7-1 Sparta II Przysiersk 23 września, 16:00
Korona Drzycim 3-2 Tęcza Wiąg 23 września, 11:00

 

 

 

 

 

 Kolejka 6 - 29-30 września
 Pauza: Tęcza Wiąg, Fala Świekatowo.

 

 

Wisła Gruczno 0-3 Czarni Lniano 29 września, 15:00
Sparta II Przysiersk 1-3 Korona Drzycim 30 września, 17:00
Gwiazda Bukowiec 3-1 Start II Warlubie 30 września, 15:00
Sokół Lubiewo 0-5 Sokół Nowy Dwór 30 września, 14:00

 

 

 

 

 

 Kolejka 7 - 6-7 października
 Pauza: Start II Warlubie, Sparta II Przysiersk.

 

 

Sokół Nowy Dwór 2-2 Wisła Gruczno 7 października, 14:00
Fala Świekatowo 4-0 Sokół Lubiewo 7 października, 15:00
Korona Drzycim 2-3 Gwiazda Bukowiec 6 października, 16:30
Czarni Lniano 1-4 Tęcza Wiąg 6 października, 16:00

 

 

 

 

 Kolejka 8 - 13-14 października
 Pauza: Gwiazda Bukowiec, Korona Drzycim.

 

 

Wisła Gruczno 1-1 Tęcza Wiąg 13 października, 15:00
Sparta II Przysiersk 1-3 Czarni Lniano 14 października, 12:00
Sokół Lubiewo 0-3 Start II Warlubie 14 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-4 Fala Świekatowo 14 października, 14:00

 

 

 

 

 Kolejka 9 - 20-21 października

 

 

Fala Świekatowo 2-0 Wisła Gruczno 21 października, 15:00
Start II Warlubie 3-2 Sokół Nowy Dwór 21 października, 15:00
Korona Drzycim 3-0 Sokół Lubiewo 20 października, 16:00
walkower
Czarni Lniano 4-2 Gwiazda Bukowiec 21 października, 15:00
Tęcza Wiąg 4-2 Sparta II Przysiersk 21 października, 14:00

 

 

 

 

 Kolejka 10 - 27-28 października
 Pauza: Sokół Lubiewo, Czarni Lniano.


 

 

Wisła Gruczno 3-3 Sparta II Przysiersk 27 października, 15:00
Gwiazda Bukowiec 1-6 Tęcza Wiąg 28 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 5-3 Korona Drzycim 28 października, 14:00
Fala Świekatowo 1-1 Start II Warlubie 28 października, 15:00

 

 

 

 

 Kolejka 11 - 3-4 listopada
 Pauza: Sokół Nowy Dwór, Tęcza Wiąg.

 

 

Start II Warlubie 2-1 Wisła Gruczno 4 listopada, 14:00
Korona Drzycim 1-4 Fala Świekatowo 3 listopada, 14:30
Czarni Lniano 7-1 Sokół Lubiewo 4 listopada, 14:00
Sparta II Przysiersk 2-0 Gwiazda Bukowiec 4 listopada, 12:00

 

 

 

 Kolejka 12 - 6-7 kwietnia
 Pauza: Sparta II Przysiersk, Fala Świekatowo.

 

Wisła Gruczno 1-2 Gwiazda Bukowiec 20 kwietnia, 15:00
Tęcza Wiąg 3-0 Sokół Lubiewo  
(wo)
Czarni Lniano - Sokół Nowy Dwór 1 maja
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Drzycim - Start II Warlubie 1 maja
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

 

 Kolejka 13 - 13-14 kwietnia
 Pauza: Gwiazda Bukowiec, Start II Warlubie.

 

Korona Drzycim 6-0 Wisła Gruczno 13 kwietnia, 16:00
Fala Świekatowo - Czarni Lniano  
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Nowy Dwór - Tęcza Wiąg  
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Lubiewo 0-3 Sparta II Przysiersk  
(wo)

 

 

 Kolejka 14 - 20-21 kwietnia
 Pauza: Korona Drzycim, Wisła Gruczno.

 

Gwiazda Bukowiec 3-0 Sokół Lubiewo  
(wo)
Sparta II Przysiersk 2-1 Sokół Nowy Dwór 21 kwietnia, 16:00
Tęcza Wiąg 0-3 Fala Świekatowo 20 kwietnia, 16:00
Czarni Lniano 3-1 Start II Warlubie 20 kwietnia, 15:00

 

 

 Kolejka 15 - 27-28 kwietnia
 Pauza: Sokół Lubiewo, Wisła Gruczno.

 

Korona Drzycim 2-1 Czarni Lniano 27 kwietnia, 16:00
Start II Warlubie 5-1 Tęcza Wiąg 28 kwietnia, 16:00
Fala Świekatowo 1-1 Sparta II Przysiersk 28 kwietnia, 15:00
Sokół Nowy Dwór 3-0 Gwiazda Bukowiec 28 kwietnia, 14:00

 

 

 Kolejka 16 - 4-5 maja
 Pauza: Sokół Nowy Dwór, Czarni Lniano.

 

Wisła Gruczno 3-0 Sokół Lubiewo  
(wo)
Gwiazda Bukowiec 0-5 Fala Świekatowo 5 maja, 14:00
Sparta II Przysiersk 1-4 Start II Warlubie 5 maja, 13:00
Tęcza Wiąg 2-5 Korona Drzycim 4 maja, 16:00

 

 

 

 Kolejka 18 - 18-19 maja

 

 

 Pauza: Sparta II Przysiersk, Start II Warlubie.
 
Wisła Gruczno 3-1 Sokół Nowy Dwór 4 maja, 15:00
Sokół Lubiewo 0-3 Fala Świekatowo  
(wo)
Gwiazda Bukowiec 0-4 Korona Drzycim 19 maja, 14:00
Tęcza Wiąg 3-2 Czarni Lniano 18 maja, 16:00

 

 

 Kolejka 19 - 25-26 maja

 

 

 Pauza: Korona Drzycim, Gwiazda Bukowiec.
 
Tęcza Wiąg 3-1 Wisła Gruczno 25 maja, 16:00
Czarni Lniano 4-1 Sparta II Przysiersk 26 maja, 17:00
Start II Warlubie 3-0 Sokół Lubiewo  
(wo)
Fala Świekatowo 5-0 Sokół Nowy Dwór 25 maja, 15:00

 

 

 Kolejka 20 - 1-2 czerwca

 

 

Wisła Gruczno 1-2 Fala Świekatowo 1 czerwca, 15:00
Sokół Nowy Dwór 14-0 Start II Warlubie 1 czerwca, 17:00
w Mąkowarsku
Sokół Lubiewo 0-3 Korona Drzycim  
(wo)
Gwiazda Bukowiec 2-2 Czarni Lniano 2 czerwca, 14:00
Sparta II Przysiersk 0-5 Tęcza Wiąg 2 czerwca, 13:30

 

 

 Kolejka 21 - 8-9 czerwca

 

 

 Pauza: Czarni Lniano, Sokół Lubiewo.
 
Sparta II Przysiersk 2-3 Wisła Gruczno 9 czerwca, 13:00
Tęcza Wiąg 7-0 Gwiazda Bukowiec 9 czerwca, 11:00
Korona Drzycim 9-0 Sokół Nowy Dwór 8 czerwca, 17:00
Start II Warlubie 0-1 Fala Świekatowo 9 czerwca, 15:00

 

 Kolejka 22 - 15-16 czerwca

 

 

 Pauza: Sokół Nowy Dwór, Tęcza Wiąg.
 
Wisła Gruczno 0-0 Start II Warlubie 19 maja, 15:00
Fala Świekatowo 2-1 Korona Drzycim 16 czerwca, 15:00
Sokół Lubiewo 0-3 Czarni Lniano  
(wo)
Gwiazda Bukowiec 0-2 Sparta II Przysiersk 16 czerwca, 14:00

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najlepsi strzelcy

 

Michał Zarembski 20

Przemysław Sulej - 8

Marcin Klamczyński 7

Dawid Górski - 6

Grzegorz Domżalski - 6

Adam Marks - 4

Bartosz Kowalski - 4

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Start Warlubie - Włocłavia Włocławek (28 kolejka)
Ładowanie...