Kontakty

Aktualności

START WARLUBIE WYGRYWA Z FLISAKIEM!

• autor: warlubie11, 2011-08-24 21:32

W spotkaniu 3 kolejki Piłkarze Startu Warlubie wygrali na własnym Stadionie z Flisakiem Złotorią 2:0 i powoli pną się w górę tabeli !

WIELKIE DZIĘKI DLA PIŁKARZY ZA WALKĘ !

PNIJMY SIĘ W GÓRĘ TABELI DZIĘKI TAKIM ZWYCIĘSTWOM JAK W MECZU Z FLISAKIEM!

Włocłavia Włocławek 3-1 Noteć Łabiszyn

Włocłavia: Tandjiogra - Szczęsny, Grudziński, Ewert, Piotrowski - Tłuchowski, Goc, Frąckowiak, Lamparski, Thiakane, Śmigiel.

Noteć:  Stremlau - K. Skonieczka, Suszek, Głodek, Bizoń, Kośmider, Brzykcy, Mucha, Witwicki, Woźniak, Więckowski.

Sędziował: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)

Bramki:

88' - Piotrowski po zagraniu Thiakane na 3:1.

86' - Thiakane z bliska na 2:1.

62' - Kośmider strzałem pod długim rogu na 1:1.

35' - Marcin Piotrowski na 1:0 strzałe z pola karnego.

Szubinianka Szubin 1-2 Grom Osie

Szubinianka: Kopaczewski - J. Żurawski, Klein, Dariusz Chojnacki, M. Bakaj - D. Janicki, M. Wiśniewski, R. Jurek, K. Stodolny - Obremski, R. Bojas (59. S. Żurawski).

Grom:  Mielcarski - Orłowski (46. Waśkowski), Wolski, Kopytkowski, Warda - Setlak, Dettka, Środa (80. Grudziński), Warchoł (90+4. Karpus) - Kolmajer, Kucenko (71. A. Marks).

Sędziował: Robert Jędrzejczak (Ściborze)

Bramki:

88' - 1:2. Zwycięską bramkę dla Gromu strzelił Dariusz Wolski.

73' - 1:1. Kontra drużyny Gromu i piłkę do siatki Szubinianki skierował Adam Marks.

71' - 1:0 dla Szubinianki. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Robert Jurek, Dariusz Chojnacki uderzył w poprzeczkę, a piłkę do siatki skierował Mirosław Obremski.

Gopło Kruszwica 1-1 Unia Solec Kujawski

Sędziował: Kamil Dunaj (Inowrocław)

Bramki:

81' - Wojciech Springer po indywidualnej akcji na 1:1.

5' - 1:0 dla Gości.

Legia Chełmża 0-2 LTP Lubanie

Legia: Szylbert - Przeździek, Olszewski, Trzciński, Lewandowski, Piekarski, Lisota, Kmieć, Bobrowski, Stefaniak (70, Pałczyński), Zakrzewski (46. Badyan).

Sędziował: Mateusz Gajewski (Lipno).

Bramki:

44' - Z rzutu karnego Przemysław Trzciński na 2:0.

21' - Zakrzewski na 1:0 dla gości.

Pogoń Mogilno 7-1 Start Radziejów

Start: Radaszewski - Marciniak, Świerski (60, Bolewicz), Kardasz,, Baranowski, Roszak, Ignasiak, Belhke, J. Lewandowski (80, Jabłoński), Malinowski (68, Ładziński), M. Lewandowski

Sędziował: Błażejczyk z Bydgoszczy.

Bramki:

90' - 7:1.

70' - Honorowa bramka dla Startu Radziejów - Jakub Lewandowski.

60' - na 3:0.

50' - 2:0.

11' - Gospodarze na 1:0.

10' - Czerwona kartka dla Emila Marciniaka, Start w osłabieniu.

Unia Gniewkowo 1-1 Krajna Sępólno Krajeńskie

Sędziował: Jacek Rogowski (Toruń)

Bramki:

71' - Wyrównanie w Gniewkowie. Krystian Piechocki.

65' - Na początku drugiej części meczu Krajna wysforowała się na prowadzenie, strzelejąc bramkę po kontrze.

Pomorzanin Toruń 0-0 Chełminianka chełmno

Sędziował: Jacek Kowalewski (Włocławek)

Akcje:

60' - Pomorzanin miał szansę wyjśc na prowadzenie. Elsner jednak zmarnowal sytuacje sam na sam z bramkarzem.

20' - Wyrównany początek meczu w Toruniu. Oba zespoły stworzyły sobie po jednej okazji do strzelenia bramki. Bramkarze jednak nie skapitulowali.

~~CIEKAWOSTKI Z IV LIGI~~

* Rezygnację z funkcji prezesa Gopła złożył Leszek Chylewski.

* Start Radziejów wystąpił pod wodzą nowego trenera Dariusza Zarembskiego.

* Tomasz Igielski, piłkarz Cyklonu, pobity po meczu Pucharu Polski w Zegartowicach, jest po pierwszej operacji w Klinice Neurologii w Bydgoszczy. Wczoraj był w Lisewie, aby dopingować zespół w meczu piątej ligi.

* Co bulwersuje, podczas posiedzenia Wydziału Gier i Dyscypliny w podokręgu toruńskim K-PZPN - za brak zabezpieczenia meczu - klub z Zegartowic ukarano kwotą 300 zł...

Start Warlubie -:- Szubinianka Szubin

START - SZUBINIANKA (WARLUBIE,27.08.2011 13:00)

WAŻNE!

Zaległy mecz Startu Warlubie z Krajną Sępólno Krajeńskie zostanie rozegrany 28.09.2011 (Środa).