7 Kolejka: Włocłavia - START

• autor: warlubie11, 2011-09-14 17:01

W rozwinięciu newsa relacje na żywo ze spotkania!

Relacja Video:

START: Mateusz Wiśniewski - Damian Grajewski, Jacek Linowski, Jakub Dreszler, Michał Chrobociński, Marcin Klamczyński, Maciej Koczur, Dawid Górski, Michał Zarembski, Jarosław Kopiński, Michał Pokora.

WŁOCŁAVIA: Ibrahim Tandjigora - Piotr Szczęsny, Mateusz Ewert, Arkadiusz Suchomski, Marcin Piotrowski, Patryk Stasiak, Bartłomiej Feter, Jakub Feter, Mateusz Tłuchowski - Emile Thiakane, Bartosz Śmigiel

Mecz trwa..
włocłavia
1
-
0
START WARLUBIE
Sędziuje - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

Ibrahim Tandjigora 90+1'

90+6 min. - koniec.

90+5 min. dwa groźne rzuty rożne Startu, w polu karnym był nawet bramkarz.

90+3 min. B. Feter z 40 metrów lobował, ale minimalnie nad bramką.

90+1 min. Tandjigora za opóźnianie gry - żółta kartka.

90 min. - 4 minuty doliczone.

85 min. Grudziński za J. Fetera.

82 min. za Grajewskiego - Wójtowicz.

80 min. - za Tłuchowskiego Haberski.

78 min. za Kopińskiego Klimek.

77 min. dwie zmiany w Starcie, za Klamczyńskiego i Pokorę weszli Wójcik i Budziński

64 min. kiks Piotrowskiego, ale goście nie wykorzystali straty.

62 min. Goc za Śmigla.

GOL. 61 min. J. Feter z rogu głową Tłuchowski na 1:0.

55 min. Tłuchowski do Śmigl, ale ten wysoko nad bramką.

52 min. - Thiakane po krótkim rogu w boczną siatkę.

51 min. Thiakana do Stasiaka ten z 16 metrów, ale bramkarz na róg.

48 min. - żółtą kartką upomniany B. Feter.

46 min. - zespoły bez zmian w składach.

45min. - II Połowa.

45 min. - Koniec I połowy, nieciekawy mecz we Włocławku.

36 min. - Thiakane w plu karnym w obrońce, dobitkę zza pola karnego Piotrowskiego prawą nogą broni Wiśniewski.

34 min. - Tłuchowski.

29 min. - Górski z dystansu nad bramką.

27 min. - Tandjigóra wyszedł przed "16" zamiast na aut wybił piłkę do środka pola, próbował to wykorzystać Górski, lobował z 35 metrów, ale w ostatniej chwili wybił Seneglaczyk piłkę z linii bramkowej.

20 min. Goście zagroźnie stwarzają po stałych fragmentach gry.

10 min. Indywidualna akcja z własnej połowy boiska Pokory, ale broni Tandjigora.

2 min. - Klamczyński z 16 metrów, ale broni bramkarz gospodarzy.

17:09 - Początek spotkania.

17:03 - Mecz rozpocznie się z opóźnieniem.

16:56 - Goście ze względu na korki pojawili się 40 minut przed spotkaniem.

LTP Lubanie 1:2 Noteć Łabiszyn 14 września, 17:00
Unia Solec Kujawski -:- Start Radziejów Mecz odwołany.

Mecz Unia Solec Kujawski - Start Radziejów nie dojdzie do skutku. Powodem jest zatrucie pokarmowe 10 piłkarzy Startu.