Piotr Wiśniewski

Michał Zarembski

-Mar

* Pierwsza bramka zdobyta w 1 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego(Łukasz Budziński)-strzelał Michał Zarembski

*6 minuta gry - pierwszy niecelny strzał (Mirosław Ginter)

*8 minuta i 2 bramka dla Startu. Gola zdobył Adam Reise po dośrodkowaniu Michała Zaremskiego.

*15 minuta. Rzut karny wykorzystał Michał Zarembski. 3 bramka dla Startu.

*W 18 minucie ponownie o sobie dali znać przeciwnicy. 2 strzał grubo ponad poprzeczką.

*22 minuta gry. Bramkę zdobywa Marcin Klamczyński po dośrodkowaniu Łukasza Budzińskiego.

*23 minuta. Pierwszy zagrażający naszej bramce strzał.

*29 minuta. Niewykorzystany rzut wolny dla Cisu Cekcyn.

*31 minuta. Wykorzystany rzut wolny przeciwników.(18M) Prowadzimy 4:1

*33 minuta. Michał Zarembski zdobywa 5 bramkę z rzutu karnego. 5:1

*34 minuta. Adam Reise pudłował na bramkę przeciwników.

*35 minuta. Karny. Michał Zarembski zdobywcą 6 bramki 6:1

*43 minuta. Kapitan Cisu Cekcyn oddaje niecelny strzał na bramkę Patryka Łęgowskiego z Volleya.

*Michał Zarembski strzela na 7:1 w 53 minucie.

*65 minuta. Niecelny strzał zawodnika Startu.

*68 minuta. Strzał na bramkę przeciwników napastnika startu Jarka Chyły.

*71 minuta gry i strata 2 bramki. 7:2

*73 minuta. Bartek Budziński wykonuje rzut wolny przed polem karnym i ostatecznie piłka ląduje na poprzeczce.

*81 minuta. Wynik ustala Piotr Wiśniewski strzelając 8 bramkę dla Startu Warlubie. 8:2